Matracové & bytové studio Praha

Nyní probíhají DNY MARIANNE s velkými slevami!

Navštivte naše nově otevřené matracové & bytové studio v PRAZE 10 - Vršovicích! Využijte osobního odběru Vašich objednávek v Praze zdarma, přijďte si vyzkoušet matrace nebo jiné vybrané zboží.

Pod Soutratím 1559/5, Praha 10 - Vršovice

Na cca 400 m2 prodejní plochy si můžete prohlédnout téměř veškerý sortiment zboží nabízeného v eshopu, zejména matrací. Prodejna však není sklad. Ten je oddělený od prodejny. Snažíme se, aby prodejna byla dobře zásobená, ale neumíme zaručit, že vše bude dostupné na odebrání ihned. Pokud se Vám produkt zobrazuje jako SKLADEM, znamená to "připraveno k rychlé expedici" a nemusí to znamenat, že je na prodejně. Pokud na zboží spěcháte, ověřte si dostupnost raději telefonicky.

 • Zákaznická linka: 722 655 277
 • E-mail: podpora@up-anddown.com
 • Jsme Vám k dispozici každý všední den:
  Po - pá:
  9:00 - 18:00
 • Jak se k nám dostanete? Zobrazit

Proč navštívit právě nás?

 1. O matracích víme téměř vše, pracujeme s nimi více než 10 let: známe výrobní procesy, materiály, látky, známe zátěže jednotlivých komponent. Vyvíjíme si tak velmi úspěšné vlastní řady matrací Viscopur® a Dreampur®, kde za skvělou cenu pořídíte matrace skutečně výtečných parametrů, které jsou kolikrát jiné, než nabízí jiné firmy na trhu.
 2. Inspirujeme se v zahraničí, pravidelně navštěvujeme veletrhy, žádné nové trendy nám neuniknou. Jako jedni z mála nyní například zavádíme ucelenou kolekci výrobků z latexu pod značkou Dreampur®, zatímco český trh latex opomíjí. Latex považujeme za skvělý materiál pro jeho pružnost, pevnost, trvanlivost a ortopedické vlastnosti, v zahraničí je velmi oblíbený.
 3. Jsme oficiální autorizovaný distributor produktů Hilding Anders ČR - značek Tropico, Slumberland, Spirit, Curem, Viscopur, Dreampur. Ve spolupráci s výrobcem pořádáme Dny / týdny zdravého spaní, kdy speciální hi-tech měřicí podložkou měříme vhodnost matrací.
 4. Máme lidi "ve voku". Podle konstrukce Vašeho těla a Vašich spánkových preferencí velmi spolehlivě odhadneme, co je pro Vás to nej. Umíme poradit, jaká matrace se hodí na bolavá záda, bedra, kyčle, krční páteř a jiné.
 5. V žádném případě Vás nenutíme do drahého řešení, které je nad Vaše možnosti. Respektujeme Váš rozpočet a v rámci něj se do něj budeme snažit vejít.Pokud se přesto netrefíme, nezoufejte. Pokud jste zakoupili jeden ze standardních rozměrů a po pár nocích zjistíte, že jste "šlápli vedle", není problém matrace vyměnit za jiné.
 6. Snažíme se neměnit vzorky ve studiu. Ne, nejsme špindírové, potahy samozřejmě pravidelně měníme a čistíme. Jen se snažíme Vám ukázat matrace takové, jako budou vypadat po nějaké době. Matrace během používání mírně mění svoje vlastnosti: vrchní část pěny přirozeně slehne, matrace mírně povolí, pěna lehce zoxiduje a změní barvu. Chceme ukazovat věci tak, jak budou sloužit, nehrajeme na nablýskaný efekt.
 7. Snažíme se neměnit vzorky ve studiu. Ne, nejsme špindírové, potahy samozřejmě pravidelně měníme a čistíme. Jen se snažíme Vám ukázat matrace takové, jako budou vypadat po nějaké době. Matrace během používání mírně mění svoje vlastnosti: vrchní část pěny přirozeně slehne, matrace mírně povolí, pěna lehce zoxiduje a změní barvu. Chceme ukazovat věci tak, jak budou sloužit, nehrajeme na nablýskaný efekt.
 8. Naše studio patří k největším v Praze, nachází se kousek od centra a je pohodlně dostupné MHD i autem s bezproblémovým parkováním. Všechny matrace nabízené na internetu vystavujeme také ve studiu.
 9. Prostor studia je bezbariérový. Maminky s kočárky i hendikepovaní jsou vítáni.

Než se k nám vypravíte

 1. Pokud vybíráte matraci, nevybírejte ji unavení a uchození. Bude Vám dobře na první matraci, kterou vyzkoušíte. Přijďte v pohodlném volném oblečení. Váš oděv by měl simulovat noční oděv, proto je lepší vyhnout se riflím, koženým kalhotám apod.
 2. Dámám doporučujeme na zkoušení obléknout kalhoty a ne sukně, při lehání by pod ně mohlo být vidět.
 3. Proměřte si postel, abyste znali přesnou míru matrace. Proměřte i hloubku uložení roštu do postele, změřte výšku čela a postele od země. Tyto míry Vás mohou limitovat při výběru výšky matrace. Mějte na paměti, že zatímco dříve býval standard výšky matrace mezi 12 a 16 cm, nyní se běžná výška pohybuje od 20 do 30 cm!
 4. Promyslete si, co očekáváte od nové matrace. Má být měkčí, než ta stará? Vhodná pro polohovací rošt? S paměťovou pěnou?
 5. Zkuste si ještě před návštěvou udělat obrázek o našem nabízeném sortimentu z www stránek. Budete mít představu o cenové relaci, materiálech apod.

 

 

 

 

Přejeme šťastnou ruku při výběru! 

Jsme Vám k dispozici každý všední den

Po - pá:
9:00 - 18:00

Více info na zákaznické lince 722 655 277 (po-pá 9-17h)

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.